קצת עלינו – טקס שירותים פיננסים

חברת "טקס שירותים פיננסים" הוקמה בשנת 2015 במטרה לתת מענה מקצועי לשכירים בארץ המשלמים מיסים כדין, אך אינם מודעים לאפשרות שמגיע להם החזר כספי מהמדינה בשל תשלום עודף.
החברה הוקמה על ידי שני יזמים שמניסיונם כשכירים בעברם, הבינו את הצורך במתן מענה פשוט ויעיל לכל השכירים בישראל במטרה לקבל את הכספים המגיעים להם כחוק עבור תשלומים עודפים ששילמו למס הכנסה.
חזון החברה היה ברור מהיום הראשון להקמתה – לתת ללקוח הזדמנות לקבל את הכסף המגיע לו בתהליך הקצר ביותר והיעיל ביותר!
<טקס שירותים פיננסים
אותם כספים "ששוכבים" בקופת המדינה ללא דורש ואף אחד לא דואג להחזיר לשכירים את מה שמגיע להם.
על פי חזון זה יושמה מדיניות פורצת דרך בתחום החזרי המס: "לא קבלת – לא שלמת!".
חברתנו אינה גובה תשלום לפני בדיקת הזכאות אלא רק לאחר שנמצא בוודאות שהלקוח זכאי להחזר.
מדיניות זו הובילה לאלפי לקוחות מרוצים המרגישים תמורה מלאה לכספם, לעומת חברות אחרות בתחום שגובות תשלום עבור השירות לפני שהלקוח נמצא זכאי להחזר וכך נוצר מצב שהלקוח ישלם פתיחת תיק גם אם לא יקבל החזר מס כלל.
בימים אלו של אי יציבות בתחום התעסוקה, לא מעט שכירים מוצאים את עצמם במהלך השנה מחליפים עבודות, חותמים אבטלה, מושכים כספי פנסיה ומשלמים שלא במודע מס הכנסה גבוה ממה שאמורים לגבות מהם.

רבים אינם יודעים כי למעלה מ-80% מהשכירים המשלמים מס כדין, זכאים להחזרי מס מרשות המיסים במדינת ישראל. רבים מהשכירים אינם מודעים לזכויותיהם להחזרי מס ו/או חוששים לדרוש את המגיע להם מרשויות המס ו/או מעדיפים להימנע מן הפרוצדורה הכרוכה בתהליך החזרי המס.

לכן, המטרה שלנו היא לבצע את כל הפעולות האפשריות, במסגרת החוק, על מנת להשיג עבור אלפי לקוחותינו את החזר הכספים המקסימאלי שמגיע להם. הצוות שלנו כולל את אנשי המקצוע הטובים בתחום: נציגי שירות ומכירות המומחים בבדיקת זכאות להחזרי מס פוטנציאלים ויועצי מס בעלי ידע וניסיון רב בעבודה מול רשות המיסים.

הצלחות החברה נובעות בעיקר מהניסיון שצברנו והמומחיות שפיתחנו בטיפול בשכירים במשק, בין היתר, תוך שיתופי פעולה עם מעסיקים גדולים.
בנוסף, אנשינו מחוברים למחשבי רשות המיסים, דבר המקנה לנו יתרון ומאפשר לנו לעקוב מקרוב אחר כל שלבי התהליך עד להעברת הכסף מרשויות המס לחשבון הבנק.

החזרי מס לשכירים – התהליך: משאלון ועד לכסף בחשבון

ראשית, נציגי החברה מבררים האם ללקוח השכיר יש סיכוי לזכאות להחזרי מס על ידי סימולטור להחזר מס. במידה וקיים סיכוי לזכאות, הלקוח מתבקש למלא בקשה להחזר מס וטפסי ייפוי כוח והסכם בין הלקוח לחברתנו.
נציגינו המומחים בתחום החזרי מס, עושים עבור הלקוח בדיקה מקיפה תוך איסוף מסמכים מהמוסדות השונים וחישוב ההחזר המגיע ללקוח. חברתנו מגישה לרשות המיסים את הדוחות השנתיים (שש השנים אחרונות) עבור הלקוח בדרישה להחזיר לו את מיסי העודף ששילם. בסוף התהליך, מקבל הלקוח את החזרי המס המגיעים לו.
לקוחותינו נהנים משירות והטבות בלעדיות בבדיקות חוזרות ובשיתוף פעולה בבדיקה מחודשת מדי שנה, כתשלום פתיחת תיק שתקף לחמש שנים והחזר מס יחסי על תשלום העמלה.