כמיליון שכירים בישראל זכאים להחזרי מס- אולי גם לך מגיע  user
  user


  phone
  phone


  address
  address

  close

  איך נבדוק את זכאותך?

  בדיקה מהירה אונליין

  15/12/2020

  הגשת בקשה להחזר מס

  מידי שנה מאפשרת רשות המיסים לכל אזרח במדינה להגיש בקשה להחזר מס. הגשת הבקשה כשלעצמה אינה דורשת מאמץ רבה והינה קלה לביצוע. כל שעליכם לעשות הוא להגיע אל רשות המיסים הקרובה למקום מגוריכם ולמלא את הטפסים הנדרשים. החלק הדורש מעט יותר זמן הינו איסוף המסמכים הרלוונטיים לבקשה. אל הטופס יש לצרף מסמכים ממגוון מקומות המעידים על כל שינוי אשר חל בחייכם בגינו הנכם זכאים להחזר מס. הגשת הבקשה יכולה להתבצע עד שש שנים אחורה כך שביכולתכם לצבור סכומי כסף גדולים ולכן מומלץ מאוד לא לוותר על התהליך ולדרוש את שמגיע לכם.

  כיצד מתבצעת בקשה להחזר מס?

  ישנן שתי דרכים עיקריות להגשת בקשה להחזר מס והן הגשת בקשה באופן עצמאי או הגשת בקשה בעזרת חברה אשר מתמחה בנושא זה. במידה והינכם בוחרים להגיש את הבקשה באופן עצמאי הגיעו אל לשכת מס הכנסה כאשר כל המסמכים הקשורים אל הבקשה כבר בידיכם. צירוף של כל המסמכים הרלוונטיים יגדיל את סיכויכם לקבל את גובה הסכום המקסימלי לו אתכם זכאים.

  דרך נוספת ועבור רבים פשוטה וקלה אף פחות היא בעזרת חברה מקצועית אשר אחראית על תהליך הגשת הבקשה מתחילתו ועד סופו. בטקס שירותים פיננסים תשלמו באופן חד פעמי על פתיחת תיק אשר יאפשר לכם להגיש את הבקשה דרכנו במשך כל אחת מחמש השנים הבאות ללא צורך בתשלום נוסף. נציג מטעם החברה יקבל את האחריות על איסוף המסמכים עבורכם, מילוי טופס הבקשה באופן מדויק וכמובן הגשתה בפועל למס הכנסה. 

  בדרך אל ההחזר

  הגשת בקשה להחזר מס הינה תחילתו של תהליך קבלת סכום הכסף המצטבר לו אתם זכאים. טופס הבקשה על כל מסמכיו מגיע אל פקיד השומה אשר בודק את הבקשה לעומק ומחליט האם אתם אכן זכאים להחזר ובמידה וכן מהו גובהו. לרוב, תהליך מעין זה מתבצע בתוך שלושה חודשים מרגע הגשת הבקשה, אך במקרים חריגים התהליך לוקח מעט יותר זמן ויכול להימשך עד שנה. מרגע קבלת התשובה כי אתם אכן זכאים להחזר תמתינו רק מספר ימים עד אשר הכסף יכנס אל חשבונכם האישי אשר מעודכן במשרדי מס הכנסה.

  תהליך בקשת החזר מס הכנסה

  אין ספק כי מדובר בתהליך משתלם עבור כל אחד ואחד מאזרחי ישראל. כספים רבים נמצאים שוכבים בקופת המדינה ללא כל דרישה מטעם האזרח למשוך אותם רק מכיוון שרבים אינם מודעים לאפשרות העומדת בפניהם או כי אחרים חוששים מהתהליך הארוך. זוהי בדיוק הסיבה לפנות עוד היום אל טקס שירותים פיננסיים ואנו נדאג כי לא תצטרכו לעסוק בנושא כלל. בעזרת ליווי אישי ומקצועי תוכלו לקבל את החזר המס לו אתם זכאים. כל שעליכם לעשות הוא ליצור עימנו קשר עוד היום ונציג שלנו יחזור אליכם במהרה.

  כמיליון שכירים בישראל זכאים להחזרי מס אולי גם לך מגיע

  אנחנו נבדוק את את זכותך עבור החזרי מס הכנסה בשיחה קצרה וללא התחייבות. נשאר רק להשאיר לנו כמה פרטים וניצור איתך קשר בהקדם   user
   user


   phone
   phone


   address
   address

   כתבות נוספות שחשבנו שיעניינו אותך