כמיליון שכירים בישראל זכאים להחזרי מס- אולי גם לך מגיע


הצהרת נגישות

הצהרת נגישות לאתר טקס שירותים פיננסיים

בשנים האחרונות אתרי האינטרנט הפכו להיות הפלטפורמה העיקרית לפרסום המידע והשירותים השונים והמגוונים המוצעים על ידי החברה לציבור הרחב. 

באתר אינטרנט זה ניתן לקרוא מידע אודות השירותים השונים המוצעים על ידי חברת טקס שירותים פיננסיים. כמו כן, באתר ניתן גם למצוא מידע חשוב ומאמרים מקצועיים בנושא החזרי מס, אפשרות להורדת טפסים,  אפשרות מהירה ליצירת קשר עם צוות החברה ועוד.

מטרתנו בהנגשת אתר אינטרנט זה היא יצירת שוויון הזדמנויות מלא ומקיף במרחב האינטרנטי לאנשים עם לקויות מגוונות ואנשים הנעזרים בטכנולוגיות מסייעות שונות בעת הגלישה באתר והשימוש בו.

התאמות הנגישות באתר האינטרנט

באתר אינטרנט זה בוצעו התאמות נגישות ברמת הקוד בהתאם להמלצות התקן הישראלי (ת"י 5568) ולנגישות תכנים באינטרנט ברמת AA בשילוב המלצות מסמך WCAG2.0 שפורסם באמצעות הארגון הבינלאומי W3C העוסק בתקינה ברשת האינטרנט.

ההתאמות שבוצעו באתר נבדקו באמצעות הדפדפנים הנפוצים ביותר: גוגל כרום ואינטרנט אקספלורר. לשם קבלת חווית גלישה נעימה ומיטבית עם תוכנה להקראת מסך אנו ממליצים להשתמש בתוכנת NVDA בגרסה העדכנית ביותר.

לצורך הנגשת האתר לאנשים עם מוגבלות בוצעו מספר רב של פעולות, בניהן:

התאמות שבוצעו באתר לגולשים המשתמשים בתוכנה להקראת מסך:


הייעוץ והליווי בנושא נגישות אתר האינטרנט של חברת טקס שירותים פיננסיים בוצע על ידי צוות WEB-A הנגשת אתרים

בחודשים הקרובים אנו נפתח את משרדינו החדש לקבלת קהל. 
בשלב זה לא תתקיים קבלת קהל במשרדינו וכל הטיפול בלקוחותינו מתבצע בצורה מקוונת בלבד (באמצעות האתר, הטלפון וכתובת האימייל). 

צוות חברת טקס שירותים פיננסיים מאמין כי לכל אדם עם מוגבלות צריכה להיות היכולת להשתמש בשירותים המוצעים באתר האינטרנט בצורה שווה, מהנה וחווייתית.

באתר אינטרנט זה בוצעו שינויים והתאמות מיוחדות באמצעות הטכנולוגיה העדכנית והמתאימה ביותר לצרכי לקוחותינו והגולשים באתר.

ייתכן וימצאו אלמנטים שאינם מונגשים כי טרם הונגשו או שלא נמצאה טכנולוגיה מתאימה ולצד זה אנו מבטיחים כי מתבצעים מרב המאמצים לשפר ולהנגיש ברמה גבוהה וללא פשרות.

במידה ונתקלתם ברכיב שאינו נגיש באתר אתם מוזמנים לפנות אלינו ואנו מבטיחים
לבדוק לשפר אותו בהקדם האפשרי וכמובן להעניק לכם את השירות הטוב ביותר בצורה מהירה, אישית ובהתאם לשביעות רצונכם.

פרטי רכז נגישות 

לפניות, שאלות, בקשות או הצעות בנושא נגישות האתר או משרדי החברה, ניתן לפנות לרותם חסידי רכזת הנגישות של החברה, בדרכים הבאות:

שם : רותם חסידי

טלפון נייד:  050-2052000 (ניתן לפנות גם באמצעות הודעות SMS / וואטסאפ)

דואר אלקטרוני : rotem@taxfinance.co.il 

 הצהרת הנגישות עודכנה בתאריך: 16.03.2022