כמיליון שכירים בישראל זכאים להחזרי מס- אולי גם לך מגיע


close

איך נבדוק את זכאותך?

בדיקה מהירה אונליין

11/10/2020

טיפים להגשת בקשה להחזרי מס
ישנם מקרים רבים בהם שכירים זכאים לקבל החזר מס ממס הכנסה, אך חלקם לא מודעים לזכאות ואחרים פשוט חוששים מפני מצב שבו הגשת בקשה להחזר מס תגרום למס הכנסה לעקוב אחר מצבם הכלכלי ו"לחפש" אותם. חשוב לדעת שהחשש אינו מוצדק ובמידה שהחלטתם להגיש בקשה להחזרי מס, ייתכן שהטיפים הבאים יוכלו לסייע לכם:

1. בצעו בדיקת זכאות

הדבר הראשון שעליכם לעשות לפני הגשת בקשה לקבלת החזר מס הוא לבדוק האם אתם אכן זכאים לקבלת ההטבה. בין הסיבות שמקנות לאדם את ההטבה יש לציין: מגורים ביישובי ספר, עבודה במספר מקומות, מצבים רפואיים מזכים, סיום לימודים אקדמיים או מקצועיים, הורות, תשלום מזונות, תחלופת משרות, שנים ללא רצף תעסוקתי וסיבות נוספות.

2. מילוי בקשה

חשוב מאוד למלא את הבקשה בצורה קפדנית ומדויקת, שכן החסרת מידע או ביצוע טעויות עלולים לגרום לטיפול להתעכב או להידחות, על כן, העניקו למילוי הטופס את תשומת הלב הנחוצה, מלאו את כל הפרטים הרלוונטיים והשתדלו להימנע מביצוע טעויות.

3. תקופת זכאות

אף פעם לא מאוחר מדי, או במקרה של החזר מס – הדבר נכון לפחות באופן חלקי, שכן גם אם לא הגשתם בקשה לקבלת ההחזר, אתם יכולים לעשות זאת עד 6 שנים אחורה.
ניתן לקבל החזר מס עבור 6 השנים הקודמות לשנת המס הנוכחית. כדי להצליח לקבל את הכספים, יש להציג אישורים רלוונטיים על כל בקשה.

4. שימרו מסמכים ואישורים רלוונטיים

בהמשך לנקודה הקודמת, חשוב מאוד לשמור אישורים ומסמכים ממעסיקים. המסמכים והאישורים הללו מהווים הוכחה לכך שתשלום המס אכן היה גבוה יותר מהדרוש.

אתם סבורים שמגיע לכם לקבל החזר מס?

חשוב שתערכו את הבדיקה הרלוונטית לפני הגשת בקשה להחזרי מס. אם יימצא שאתם אכן זכאים לקבלת ההטבה, תפעלו כדי לקבלה!
במידה שיש לכם חששות מפני הפעולה או שאתם לא יודעים כיצד לעשות זאת, תוכלו לקבל סיוע מקצועי מהחברה שלנו – טקס שירותים פיננסיים. החברה שלנו מתמחה בתחום ומסייעת לשכירים לקבל את החזרי המס שמגיעים להם. מאיתנו תקבלו שירות מלא, אנו נסייע לכם בכל הדרוש – נערוך עבורכם בדיקת זכאות להחזר מס ואם נמצא שאתם זכאים – נדאג לכך שכל המסמכים הנחוצים יוגשו וימולאו כהלכה ונגיש עבורכם את הבקשה.

זכרו – מס ההכנסה לוקח מכם לא מעט כסף במהלך השנה ואין שום סיבה שלא תקבלו את ההחזרים שמגיעים לכם, לכן חשוב לפעול, ואנו נוכל לסייע לכם להשיג את המטרה ללא השקעת מאמצים וזמן יקר מצידכם.

אם יש לכם שאלה או אתם מעוניינים לקבל מאיתנו מידע נוסף, אתם מוזמנים לפנות אלינו באמצעות הטלפון, על ידי שליחת מייל או על ידי מילוי הפרטים שלכם בטופס ההתקשרות ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם.
נשמח לעמוד לשירותכם, חברת טקס שירותים פיננסיים.

כמיליון שכירים בישראל זכאים להחזרי מס אולי גם לך מגיע

אנחנו נבדוק את את זכותך עבור החזרי מס לשכירים בשיחה קצרה וללא התחייבות. נשאר רק להשאיר לנו כמה פרטים וניצור איתך קשר בהקדם


כתבות נוספות שחשבנו שיעניינו אותך