כמיליון שכירים בישראל זכאים להחזרי מס- אולי גם לך מגיע


close

איך נבדוק את זכאותך?

בדיקה מהירה אונליין

23/03/2021

איך לבחור חברה להחזרי מס מקצועית

זכאים לקבלת החזרי מס? רוצים לברר את זכאותכם בכל הנוגע לקבלת החזרי מס? זה הזמן לדעת איך לבחור חברה להחזרי מס מקצועית. 

כל עובד שכיר או עצמאי במשק הישראלי נדרש על פי חוק לתשלום מס בגין הכנסתו החודשית, כאשר גובה המס נקבע בתחילת שנת המס בהתאם לגובה השכר הצפוי ובהתאם למדרגות המס הנקבעות עבור כל עובד/ת במשק בהתאם למצבו האישי, המשפחתי וכדומה. כפועל יוצא מכך, עלולים להיווצר מצבים בהם גובה המס אותו העובד שילם לאורך שנת המס גבוה מהסכום אותו הוא היה אמור לשלם בפועל. במקרים אלו, העובד זכאי לקבלת החזר מס שהוא למעשה החזר כספי של הסכום שנוצר בפער בין התשלום בפועל לבין התשלום אותו הייתם אמורים לשלם. 

חשוב לדעת: התקופה בגינה אתם יכולים להגיש בקשה מסודרת לקבלת החזרי מס ידועה בשם: תקופת הזכאות והיא מתייחסת לתקופה של  עד 6 שנים אחורה כולל שנת המס האחרונה. 

סיבות נפוצות בגינן אתם עשויים להיות זכאים לקבלת החזר מס 

לפני שנעסוק בשאלה המופיעה בכותרת העמוד: איך לבחור חברה להחזרי מס מקצועית, נציין בפניכם את הסיבות הנפוצות בגינן אתם עשויים להיות זכאים לקבלת החזר כספי בגין תשלומי מס עודפים לאורך שנת המס, וביניהן:

  • החלפת מקום עבודה לאורך כל תקופת הזכאות 
  • קבלת דמי אבטלה במהלך תקופת הזכאות 
  • קבלת דמי לידה במהלך תקופת הזכאות 
  • שינויים כאלו ואחרים בחייכם האישיים העלולים להגדיר מחדש את מדרגות המס להן אתם זכאים, לרבות, נישואין, לידת ילדים, גירושין, העתקת מקום המגורים ליישוב בו מוענקת הטבת מס לתושבים ועוד. 

אם כך, איך לבחור חברה להחזרי מס מקצועית ומנוסה? 

הליך הגשת בקשה להחזר מס, מומלץ שייעשה באמצעות חברה מקצועית ומנוסה העוסקת ומתמחה בנושא, וזאת לצורך ניהול התהליך על הצד המקצועי הטוב ביותר מתחילתו ועד ליום בו עוברים כספי ההחזר לחשבון הבנק הפרטי שלכם. יחד עם זאת, בכל הנוגע לשאלה איך לבחור חברה להחזרי מס מקצועית בתחומה, חשוב להתייחס למספר פרמטרים מקדימים וביניהם:

  • ידע מקצועי וניסיון מעשי בתחום החזרי המס 
  • קיומה של בדיקת זכאות מקדימה במסגרתה ניתן לקבוע באופן וודאי שהינכם זכאים לקבלת החזרי מס 
  • האופן בו החברה פועלת אל מול רשויות המס בכל הנוגע לבירור זכאותכם ומימושה במידת הצורך

וכמובן, עלויות השירות המקצועי המוצע לכם לצורך ניהול וליווי התהליך מתחילתו ועד סופו. 

 

אצלנו בחברת טקס – שירותים פיננסיים, החברה המובילה והגדולה בישראל להחזרי מס, עומד לרשותכם צוות של אנשי מקצוע ששם לנגד עיניו מטרה אחת: לבצע כל פעולה אפשרית במסגרת החוק על מנת להשיג עבורך את ההחזר הכספי המקסימאלי ביותר במסגרת ניהול וליווי התהליך להגשת בקשה להחזר מס. 

חשוב לנו שתדעו: התהליך באמצעותנו מתחיל בבדיקת זכאות מקיפה ובחינם!

כמיליון שכירים בישראל זכאים להחזרי מס אולי גם לך מגיע

אנחנו נבדוק את את זכותך עבור החזרי מס לשכירים בשיחה קצרה וללא התחייבות. נשאר רק להשאיר לנו כמה פרטים וניצור איתך קשר בהקדם


כתבות נוספות שחשבנו שיעניינו אותך