כמיליון שכירים בישראל זכאים להחזרי מס- אולי גם לך מגיע


close

איך נבדוק את זכאותך?

בדיקה מהירה אונליין

13/12/2020

שירותים של חברות להחזרי מס

בין אם אתם שכירים ובין אם אתם עצמאים יתכן ואינכם יודעים כי אתם זכאים להחזרי מס מטעם רשות המיסים. כמו כל אזרח שומר חוק במדינה גם אתם משלמים מידי חודש בחודשו מס הכנסה. גובה המס אשר מחושב פעם בשנה לעיתים אינו מדויק ואינו תואם את הסכום אותו אתם משלמים מידי חודש. בדיוק עבור מקרים בהם ישנם פערים בגובה המס המשולם קיימת האפשרות להגיש בקשה להחזר מס הכנסה. אל חשש, במידה ולא עשיתם זאת מעולם רשות המיסים מאפשרת להגיש בקשה עד שש שנים אחורה ובכך לקבל את מלוא הסכום לו אתם זכאים.

חברות להחזרי מס

אזרחים רבים במדינת ישראל אינם מודעים כלל לעובדה כי באפשרותם לקבל החזר מס ובכך משאירים את סכומי הכסף הגדולים אשר נגבו מהם שלא לצורך בקופת המדינה. אך הבעיה הגדולה יותר הינה כאשר אזרחים יודעים על זכאותם אך עדיין אינם דורשים אותה רק כיוון שאינם יודעים כיצד לגשת אל התהליך ולדרוש את שמגיע להם. בדיוק לשם כך קיימות חברות להחזרי מס.

חברה להחזרי מס הינה חברה אשר דואגת לכל אזרח באשר הוא לקבל את מלוא סוכם המס לו הוא זכאי. החברה אחראית על תהליך בקשת החזר המס החל משלביו הראשונים ועד לסיומו המוחלט. תהליך מעין זה כולל מספר שלבים:

  1. מילוי הטפסים- החברה אחראית בראש ובראשונה על מילוי טופס הבקשה כראוי. מילוי לא מדויק של הטופס עלול לעכב את הבקשה להחזר או אף יוותר מזה, למנוע או לפגוע בו.
  2. איסוף הטפסים- אין ספק כי התהליך אשר דורש את הזמן העיקרי בתהליך הינו איסוף הטפסים. על מנת להגיש את הבקשה יש לאסוף טפסים רלוונטיים ממספר מקומות שונים ביניהם ביטוח לאומי, מקומות תעסוקה שונים, רשויות מקומיות ועוד. תפקידה של חברה להחזרי מס, בעזרת ייפוי כוח, לאסוף עבורכם את כל המסמכים הללו.
  3. הגשת הבקשה- החלק האחרון והמשמעותי לא פחות הינו הגשת הבקשה ומעקב אחר הסטטוס שלה. במידה וחסרים טפסים, ישנה בעיה בבקשה או כל דבר אחר הדורש עיסוק נוסף בנושא נמצא בתחום האחריות של חברת החזרי המס.

חברות החזרי מס מספקות את המענה האולטימטיבי ללקוח החל מהשלבים הראשוניים ביותר של תהליך הגשת החזרי מס ועד לשלב הסופי שהוא הפקדתו של הכסף בחשבון הבנק.

הבחירה בחברה להחזרי מס

עבור רבים תהליכים הדורשים בירוקרטיה מרובה הינם תהליכים אשר עדיף להימנע מהם. על מנת לקבל את מלוא הזכויות השייכות לכם ולהצליח להימנע מעיסוק בירוקרטי רב תוכלו להיעזר בשירותיה של חברה להחזרי מס. בטקס שירותים פיננסים תמצאו את מיטב המומחים בנושא החזרי מס. אנו נשמח ללוות אתכם לאורכו של תהליך זה במקצועיות וביסודיות ולספק לכם את המענה הראוי ביותר. מחפשים חברה להחזרי מס? אנחנו בהחלט הכתובת.

כמיליון שכירים בישראל זכאים להחזרי מס אולי גם לך מגיע

אנחנו נבדוק את את זכותך עבור החזרי מס לשכירים בשיחה קצרה וללא התחייבות. נשאר רק להשאיר לנו כמה פרטים וניצור איתך קשר בהקדם


כתבות נוספות שחשבנו שיעניינו אותך