כמיליון שכירים בישראל זכאים להחזרי מס- אולי גם לך מגיע


close

איך נבדוק את זכאותך?

בדיקה מהירה אונליין

11/04/2021

החזרי מס לחיילים משוחררים

כל חייל משוחרר חייב להיות מודע לזכויות שלו באזרחות, מאחר ולרוב מדובר על חבר'ה צעירים, שרק השתחררו מהצבא ולא תמיד מודעים להתנהלות הנכונה באזרחות. לאחר מספר שנים בצבא, רוב החיילים המשוחררים אינם מכירים את ההטבות המיוחדות שהמדינה מעניקה להם, דבר שגורם לרבים מהם לפספס לא מעט זכויות והטבות. אנו בחברת טקס שירותים פיננסיים נשמח לסייע לכל חייל משוחרר לבדוק את זכאותו להחזר מס, מאחר וברוב המקרים מדובר על החזרי מס של מאות ואף אלפי שקלים. כדאי לציין כי בדיקת הזכאות אינה מחייבת ואינה מתבצעת בתשלום, לכן כל אחד יכול ליהנות ממנה ללא שום חשש וללא שום טרחה מיוחדת.

החזרי מס לחיילים משוחררים – כדאי להכיר את הזכויות שלכם

רוב החיילים המשוחררים אינם מודעים לכך, אך המדינה החליטה להעניק להם הטבה מיוחדת בדמות החזרי מס לתקופה של 36 חודשים ממועד השחרור שלהם. כדאי לציין כי הטבה זו תקפה לא רק לגבי חיילים המשתחררים מצה"ל, אלא גם לכל מי ששירת במשמר הגבול, משטרה וכמובן שירות לאומי. כדאי לדעת כי בעבר החוק העניק הטבות מס לחיילים משוחררים לתקופה של שנתיים ולאחרונה הוא תוקן ל- 3 שנים. מדובר על תקופה נפלאה במהלכה החיילים המשוחררים יכולים ליהנות מהטבות מס משמעותיות, מאחר וגובה המס שהם יאלצו לשלם יהיה נמוך משמעותית מהמצב הרגיל. אך מאחר ולא כל המעסיקים מקפידים על נקודות מס, לא פעם נוצר מצב שבו החייל המשוחרר לא זוכה ליהנות מההטבה המגיעה לו. לכן מומלץ אחת לשנה לבצע בדיקת זכאות להחזרי מס, על מנת לבדוק האם המדינה אמורה להחזיר לכם כסף. 

החזרי מס לחיילים משוחררים – מדוע אסור לוותר על כך?

אין שום סיבה לוותר על הזכויות שלכם, בין אם מדובר על עשרות שקלים או אלפי שקלים. כדאי לדעת כי רשויות המס גובות לא פעם סכומי כסף גבוהים מהנדרש, לכן חשוב שכל אחד ייקח על עצמו את האחריות לוודא כי מדובר על הסכומים הנדרשים. למשל, חייל ששירת פחות מ- 23 חודשים או חיילת ששירתה פחות מ-22 חודשים, זכאים לקבל הטבת מס בגובה נקודת מס אחת. מדובר על הטבה של 216 ₪ לחודש, כך שבחישוב השנתי מדובר על סכום של 2,592 ₪. לעומת זאת, חייל ששירת 23 חודשים מלאים או יותר או חיילת ששירתה 22 חודשים או יותר, זכאים לקבל הטבת מס בגובה של 2 נקודות מס, כלומר 432 ₪ לחודש. מדובר על סכומים משמעותיים שחבל לוותר עליהם.

 

 

אנו בחברת טקס שירותים פיננסים מתמחים בתחום של החזרי מס לחיילים משוחררים. אנו נשמח לבדוק את הזכאות של כל חייל משוחרר, על מנת להעניק לו את האפשרות ליהנות מהטבות המס שהוא הרוויח ביושר. לבדיקת זכאות או לקבלת מידע נוסף, צרו קשר.

כמיליון שכירים בישראל זכאים להחזרי מס אולי גם לך מגיע

אנחנו נבדוק את את זכותך עבור החזרי מס לשכירים בשיחה קצרה וללא התחייבות. נשאר רק להשאיר לנו כמה פרטים וניצור איתך קשר בהקדם


כתבות נוספות שחשבנו שיעניינו אותך