כמיליון שכירים בישראל זכאים להחזרי מס- אולי גם לך מגיע


close

איך נבדוק את זכאותך?

בדיקה מהירה אונליין

08/04/2021

החזרי מס בגין שירות לאומי

לא רבים מודעים לכך, אך גם חיילים משוחררים וכל מי שעשה שירות לאומי, זכאי ליהנות מהחזרי מס. ברוב הפעמים, כאשר מדובר על החזרי מס, נהוג באופן אוטומטי לחשוב על שכירים, אשר ירדו באחוזי המשרה שלהם, החליפו מקום עבודה, קיבלו אבטלה במשך תקופה מסוימת וכדומה. אך כדאי לדעת כי המדינה מספקת הטבות מס משמעותיות לכל מי שעשה שירות לאומי, בדיוק כפי שהיא מספקת הטבות מס זהות לכל מי ששירת בצה"ל, במשמר הגבול וכדומה. זוהי דרכה של המדינה להחזיר חזרה לכל מי שתרם לה, ולכן חשוב שכל אחד יהיה מודע לזכויות שלו ולדרך האופטימלית ביותר לממש אותן. אנו בחברת טקס שירותים פיננסים נשמח לבדוק את הזכאות שלכם להחזרי מס, ללא התחייבות וללא תשלום. מדובר על צעד חיוני לקראת חיים אזרחיים תקינים, מאחר וכל אחד חייב לקחת על עצמו את האחריות על המצב הפיננסי שלו.

החזרי מס בגין שירות לאומי – כי אין שום סיבה לוותר על כך

לא מעט חיילים משוחררים ומתנדבים בשירות הלאומי כלל אינם מודעים להטבות המס שהמדינה מעניקה להם. למעשה, רבים מהם מפסידים לא מעט כסף כתוצאה מכך, מאחר ובאמצעות נקודות המס שהמדינה מעניקה למתנדבי השירות הלאומי, ניתן ליהנות מחיסכון כספי משמעותי. כדאי לדעת כי החוק קובע כי כל מי שעשה שירות לאומי, זכאי לקבל הטבת מס למשך 36 חודשים מרגע השחרור שלו. אך לא מעט מעסיקים ממשיכים לגבות ממתנדבי השירות הלאומי והחיילים המשוחררים מס הכנסה מקסימלי, מאחר והם אינם מודעים לשירות שלהם או לנקודות המס המגיעות להם. לכן כל חייל משוחרר וכל מי שעשה שירות לאומי ב- 3 השנים האחרונות, חייב להגיש אחת לשנה בקשה לבדיקת החזר מס, על מנת לוודא כי המדינה אינה גובה ממנו תשלום מיותר.

החזרי מס בגין שירות לאומי – כיצד לעשות זאת נכון?

קודם כל, חשוב להבין כי כל מי שעשה שירות לאומי, זכאי לקבל נקודות מס, בהתאם למספר החודשים שהוא שירת. ככל שהשירות היה ארוך יותר, כך מגיע לכם יותר נקודות מס. מומלץ להיעזר בשירותיה של חברה מקצועית ואמינה שמתמחה בתחום, על מנת לחסוך לעצמכם את כל הבירוקרטיה הקשורה להתנהלות מול רשויות המס. מי שמעוניין להגיש את הבקשה בצורה עצמאית, יכול לעשות זאת באמצעות מילוי טופס 101, צירוף תעודת סיום השירות והגשת הבקשה להחזר מס למס הכנסה. 

 

אנו בחברת טקס שירותים פיננסים מתמחים בבדיקת זכאות להחזרי מס והגשת הבקשה הרלוונטית למס הכנסה. אנו מסוגלים לחסוך לכל אחד את ההתנהלות המתישה מול רשויות המס, מאחר ואנו מכירים את התהליך ויודעים כיצד לזרז את הבקשה ולספק מענה מהיר ויעיל יותר. בדיקת הזכאות מתבצעת ללא תשלום וללא שום צורך בטרחה או בירוקרטיה, לכן כל מי שמעוניין לגלות האם מגיע לו כסף, מוזמן ליצור קשר.

כמיליון שכירים בישראל זכאים להחזרי מס אולי גם לך מגיע

אנחנו נבדוק את את זכותך עבור החזרי מס לשכירים בשיחה קצרה וללא התחייבות. נשאר רק להשאיר לנו כמה פרטים וניצור איתך קשר בהקדם


כתבות נוספות שחשבנו שיעניינו אותך