כמיליון שכירים בישראל זכאים להחזרי מס- אולי גם לך מגיע


close

איך נבדוק את זכאותך?

בדיקה מהירה אונליין

07/04/2021

עבדתם בשתי עבודות בו זמנית - אולי מגיע לכם החזר מס

לא מעט שכירים מגלים להפתעתם כי הם זכאים לקבל החזר מס, מאחר ולא פעם מתגלה כי הם שילמו תשלום גבוה מידי למס הכנסה. הדבר נכון במיוחד במקרה של שכירים העובדים בשתי עבודות בו זמנית, מאחר והדבר בדרך כלל מתבטא בתשלומי מס עודפים. רוב המעבידים גובים מהעובדים שלהם תשלומי מס הכנסה, מבלי לבדוק לעומק את נקודות הזיכוי השונות, שהעובד יכול ליהנות מהם. הדבר נכון לגבי מגוון רחב של מצבים שונים, החל מאבות גרושים המשלמים מזונות, הורים לילדים עם ליקויי למידה, אימהות טריות וכמובן עבודה נוספת. אנו בחברת טקס שירותים פיננסים מתמחים בתחום של החזרי מס לשכירים. אנו מציעים לכל שכיר העובד בשתי עבודות במקביל לבצע בדיקת זכאות מס ללא תשלום וללא התחייבות, על מנת למצות את מלוא הזכויות שלו.

החזר מס – כל מה שמעולם לא סיפרו לכם

קודם כל, כדאי לדעת כי החזרי מס תקפים אך ורק לתקופה של 6 השנים האחרונות, לכן מומלץ להגיש בקשה להחזר מס מוקדם ככל הניתן. לא מעט שכירים נוטים להזניח את הזכויות שלהם בתחום החזרי המס, אך למעשה, מדובר על חיסכון של אלפי שקלים. חשוב להבין כי באמצעות בדיקה פשוטה ומהירה, כל אחד יכול לגלות האם מגיע לו כסף ממס הכנסה. מומלץ לבצע את הבדיקה מידי שנה, במטרה למנוע מצב של התיישנות. כדאי להדגיש כי הדרך המהירה והיעילה ביותר לבצע את הבדיקה, היא באמצעות חברה מקצועית שמתמחה בתחום. מי שינסה להגיש בקשה להחזר מס ישירות למס הכנסה, עלול למצוא את עצמו ניצב בפני אתגר בירוקרטי לא פשוט. לא מעט אנשים נוטים לוותר על הכסף שמגיע להם, מאחר וההתנהלות מול רשויות המס עלולה להיות מסורבלת ומייאשת. אך באמצעות שירותיה של חברה אמינה ומנוסה שמתמחה בתחום, כל אחד יכול ליהנות מהחזר מס ללא שום טרחה.

החזר מס לשכירים העובדים בשתי עבודות במקביל

כל שכיר המשתכר מעל 6 אלף ₪ בחודש, חייב לשלם מס למס הכנסה. מדובר על תשלום שיורד באופן אוטומטי מתלוש המשכורת, בהתאם לגובה השכר ולמדרגת המס שבה הוא נמצא. כדאי לציין כי חישובי המס מתבצעים ברמה השנתית, ולכן במידה והעובד הפחית את גובה השכר שלו, ייתכן כי מגיע לו החזר מס. כאשר מדובר על שכירים העובדים במקביל בשתי עבודות, ישנה סבירות גבוהה להחזר מס, מאחר וברוב הפעמים המעסיקים נוטים לנכות מהעובד את המס המקסימלי בשתי העבודות. כמו כן, לא מעט עובדים מתעצלים לגשת למס הכנסה לצורך תיאום מס, דבר שגורם לתשלום מס גבוה מהדרוש.

אנו בחברת טקס שירותים פיננסים מספקים לכל שכיר את ההזדמנות המושלמת לבדוק האם מגיע לו החזר מס, ובמידה וכן, להגיש עבורו את הבקשה למס הכנסה. לבדיקת זכאות להחזרי מס ולקבלת פרטים נוספים, צרו קשר.

כמיליון שכירים בישראל זכאים להחזרי מס אולי גם לך מגיע

אנחנו נבדוק את את זכותך עבור החזרי מס לשכירים בשיחה קצרה וללא התחייבות. נשאר רק להשאיר לנו כמה פרטים וניצור איתך קשר בהקדם


כתבות נוספות שחשבנו שיעניינו אותך