כמיליון שכירים בישראל זכאים להחזרי מס- אולי גם לך מגיע


close

איך נבדוק את זכאותך?

בדיקה מהירה אונליין

08/09/2020

החזר מס מסיבות משפחתיות

חלק בלתי נפרד מהחובות שלנו כתושבי מדינת ישראל, הוא לשלם מיסים, ואכן, אנו משלמים לא מעט מהם, עובדה זו ידועה לכולנו. יחד עם זאת, ישנם מקרים בהם אנו יכולים לקבל החזר מס וחשוב שנכיר את המקרים הללו.
ניתן לקבל החזר מס בין היתר בשל סיבות משפחתיות, כלומר שינויים או אירועי מס הנובעים עקב שינויים משפחתיים. למשל זכאים הורים לילדים שזקוקים לחינוך מיוחד, נשים שילדו ומגיע להן החזר מס לאמא, גרושים, זוגות ומשפחות חד הוריות לקבל החזר מס.
זכאים נוספים לקבלת החזר מס בגין סיבות משפחתיות הם: הורים לילדים בעלי צרכים מיוחדים, קרובים של אנשים שסובלים ממחלה נפשית, מחלה פיזית או מוגבלות שהוכרו על ידי הביטוח הלאומי, הורים לילדים בגיל הרך (עד גיל 5), הורים לילדים בני 18 ומטה, משלמי מזונות, ידועים בציבור והורים לילדים בעלי לקות למידה.

מדוע כדאי להגיש בקשה להחזר מס בעזרת חברה שמתמחה בתחום?

הגשת בקשה לקבלת החזר מס יכולה להתבצע באופן עצמאי, ולמרות זאת, חשוב שהמעוניינים לפעול באופן עצמאי יידעו שמדובר על תהליך מורכב ומבלבל, שכן הוא כרוך בבירוקרטיה ובמילוי טפסים להחזרי מס מסוגים שונים.
נוסף על כך, במידה שמחליטים להגיש את הבקשה באופן עצמאי, עולים הסיכויים לביצוע טעויות. במקרים בהם הטפסים והבקשה אינם מוגשים כהלכה, עלולה הבקשה להתעכב ובמקרים מסוימים גם לא להתקבל.
על ידי קבלת שירות מחברה שמתמחה בהחזרי מס, ניתן להגדיל את סיכויי ההצלחה, לקבל את הכספים שמגיעים למבקש ולחסוך הרבה זמן ומאמצים.

מגיע לכם החזר מס בגין סיבות משפחתיות? אל תוותרו על הכספים שמגיעים לכם – חברת טקס שירותים פיננסיים לשירותכם

לאנשים רבים מגיע לקבל החזר מס, שכן במקרים רבים הם משלמים סכומי מס גבוהים מהסכומים שעליהם לשלם. למרות זאת, רבים אינם מודעים לכך שהם משלמים סכומים גבוהים מהדרוש ואינם יודעים כיצד להגיש את הבקשה בצורה מדויקת.
במידה שמגיע לכם לקבל החזר מס בגין סיבות משפחתיות, אתם מוזמנים להיעזר בחברה שלנו – טקס שירותים פיננסיים, אנו נסייע לכם לאורך כל הדרך.
במסגרת שירותינו נסביר לכם אילו טפסים יש להגיש ונסייע לכם למלא אותם בצורה מדויקת. לאחר מכן, נגיש את הבקשה בשמכם. גם לאחר הגשת הבקשה נהיה זמינים עבורכם ונמשיך ללוות אתכם עד שתקבלו את החזר המס.
חשוב לנו להדגיש שניתן לקבל החזר מס עד 6 שנים לאחור ושמדובר על סכומים נאים ביותר, כך שלא כדאי כלל לוותר על הגשת הבקשה. במידה שתבצעו את התהליך דרכנו, תוכלו להקל על עצמכם בצורה משמעותית ולחסוך משאבים רבים. אתם מעוניינים לבדוק זכאות להחזר מס? פנו אלינו באמצעות הטלפון, על ידי שליחת מייל או על ידי מילוי הפרטים שלכם בטופס ההתקשרות ונחזור אליכם בהקדם.

נשמח לעמוד לשירותכם.
שלכם,
חברת טקס שירותים פיננסיים.

כמיליון שכירים בישראל זכאים להחזרי מס אולי גם לך מגיע

אנחנו נבדוק את את זכותך עבור החזרי מס לשכירים בשיחה קצרה וללא התחייבות. נשאר רק להשאיר לנו כמה פרטים וניצור איתך קשר בהקדם


כתבות נוספות שחשבנו שיעניינו אותך